home

Brams Maciej Łazar

Karkoszów 16
66-435 Krzeszyce
województwo Lubuskie

(trasa 22 Skwierzyna-Kostrzyn)

+48 504 434 684
www.brams.com.pl
nasze osiągnięcia
There are no translations available.

Deacon Mumuru

wystawy

  • Interchampion,  (najmłodszy ze Szwajcarów w Polsce ;-)
  • Młodzieżowy Champion Polski,
  • Champion Polski
  • Champion Niemiec,  (prawdopodobnie jedyny w Polsce ;-)
  • Zwycięzca Polski 2008
  • Zwycięzca Polski 2009
  • ma rozpoczęty Championat Czech i Austrii
  • kończy Klubowy Championat Niemiec

 

Data

Miejsce

Ranga Wystawy

Klasa

Sędzia

Ocena

Medal

Osiągnięcia

16.02.2008

Toruń

krajowa

szczeniąt

Aleksander Waszkowski

wybitnie obiecująca

 

Lokata I Najlepsze Szczenię

 

20.04.2008

Inowrocław

krajowa

młodzieży

Ewa D.Sobolta

doskonała

złoty

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

Najlepszy Junior (NJwR)

27.04.2008

Opole

międzynarodowa

młodzieży

Zbigniew Ostrowski

doskonała

złoty

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

Najlepszy Junior (NJwR)

04.05.2008

Łódź

międzynarodowa

młodzieży

Ewa Bukład

doskonała

złoty

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

Najlepszy Junior (NJwR)

UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

18.05.2008

Jelenia Góra

krajowa

młodzieży

Iwona Matuszewska

doskonała

złoty

 

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

Najlepszy Junior (NJwR)

Zwycięzca Rasy BOB

01.06.2008

Leszno

międzynarodowa

młodzieży

Król???

doskonała

złoty

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

Najlepszy Junior (NJwR)

08.06.2008

Gorzów Wlkp.

krajowa

młodzieży

Maria Bruska

doskonała

złoty

 

 

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

Najlepszy Junior (NJwR)

Zwycięzca Rasy BOB

Zwycięzca Grupy II – II Miejsce

22.06.2008

Szczecin

międzynarodowa

młodzieży

Ramune Kazlauskaite

doskonała

złoty

 

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

Najlepszy Junior (NJwR)

Zwycięzca Rasy BOB

13.09.2009

Leipzig (Deutschland)

internationale

Zwischenklasse (pośrednia)

Horst Hollensteiner

Vorzuglich (doskonała)

złoty

Lokata I

Anw.Dt.Ch VDH

 

14.09.2009

Leipzig (Deutschland)

nationale

Zwischenklasse (pośrednia)

 

Vorzuglich (doskonała)

złoty

Lokata I

Anw.Dt.Ch VDH

 

 

 

 

 

 

21.09.2008

Zielona Góra

krajowa

pośrednia

Mirosław Redlicki

Doskonała

złoty

 

Lokata I

CWC

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR) Zwycięzca Rasy BOB

Zwycięzca Grupy II – III Miejsce

28.09.2008

Tulln (Austria)

internationale

Zwischenklasse (pośrednia)

Jochen Eberhardt

Vorzuglich (doskonała)

złoty

Lokata I

CACA

Res. CACIB

12.10.2008

Zabrze

krajowa

pośrednia

Andrzej Kot

doskonała

brązowy

Lokata III

 

 

09.11.2008

Poznań

międzynarodowa

pośrednia

Joanna Szczepańska-Korpetta

doskonała

złoty

 

 

 

Lokata I

CWC, CACIB, BOB

Zwycięzca Polski 2008

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie ( NDPwR)

Zwycięzca Rasy

24.01.2009

Głogów

krajowa

pośrednia

Maciej Kozber

doskonała

srebrny

Lokata II

 

 

1.03.2009

Leszno

Champion of Champions

 

Andrzej Kot

doskonała

srebrny

Lokata II

 

 

07.03.2009

Drzonków O. Zielona Góra

krajowa

pośrednia

Iwona Matuszewska

doskonała

złoty

Lokata I

CWC

 

28.03.2009

Berlin

internationale

Zwischenklasse (pośrednia)

 

Vorzuglich (doskonała)

złoty

 

 

 

 

Lokata I

CACIB, BOB

Anw.Dt.Ch VDH

CAC (SSV)

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR)

Zwycięzca Rasy

26.04.2009

Opole

międzynarodowa

pośrednia

Bojan Matakovic

doskonała

złoty

Lokata I

CWC

 

3.05.2009

Łódź

międzynarodowa

pośrednia

 

doskonała

złoty

 

 

Lokata I

CWC, CACIB, BOB

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (NDPwR)

Zwycięzca Rasy

16.05.2009

Bydgoszcz-Janowo

Krajowa szwajcarskich ras typu górskiego

pośrednia

Gunnar Jensen

doskonała

złoty

 

Lokata I

CWC

UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI ( Ch.Pl )

24.05.2009

Leszno

międzynarodowa

otwarta

Andrzej Kot

doskonała

złoty

 

 

Lokata I

CWC, CACIB, BOB

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie ( NDPwR) Zwycięzca Rasy

21.06.2009

Szczecin

międzynarodowa

otwarta

Janusz Opara

doskonała

srebrny

Lokata II

 

 

05.07.2009

Gorzów Wlkp.

krajowa

championów

Monika Kuriata-Okarmus

doskonała

złoty

 

 

 

 

 

 

Lokata I

CWC, BOB

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR) Zwycięzca Rasy

Najpiękniejszy Pies Oddziału Gorzowskiego-III lokata

Najpiękniejsza Grupa Hodowlana – lokata II

19.07.2009

Mlada Boleslav (Czechy)

narodni

otevrena (otwarta)

 

Vyborny (doskonała)

brązowy

Lokata III

30.08.2009

Mlada Boleslav (Czechy)

mezinarodni

Sampionnu

(championów)

 

Vyborny (doskonała)

zloty

 

 

 

Lokata I

CWC

CACIB, BOB

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR) Zwycięzca Rasy

12.09.2009

Leipzig (Deutschland)

nationale

Offene

(Otwarta)

 

Vorzuglich (doskonała)

zloty

 

 

 

Lokata I

BOB,

Anw.Dt.Ch VDH

CAC (SSV)

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR)

Zwycięzca Rasy

13.09.2009

Leipzig (Deutschland)

internationale

Offene

(Otwarta)

 

Vorzuglich (doskonała)

złoty

 

 

 

 

 

Lokata I

CACIB, BOB

Anw.Dt.Ch VDH

CAC (SSV)

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR)

Zwycięzca Rasy

20.09.2009

Zielona Góra

krajowa

Championów

Aleksander Waszkowski

doskonała

złoty

 

 

 

Lokata I

CWC, BOB

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR) Zwycięzca Rasy

Najpiękniejsza Grupa Hodowlana – I lokata

10.10.2009

Bratysława

światowa

otwarta

Dr M.Urosevic

Vyborny

brązowy

Lokata III

 

 

31.10.2009

Hannover

internationale

Championklasse

 

Vorzuglich (doskonała)

złoty

 

 

Lokata I

CACIB

Anw.Dt.Ch VDH

CAC (SSV)

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR)

UKOŃCZONY CHAMPIONAT NIEMIEC ( Ch. De)

UKOŃCZONY INTERCHAMPIONAT ( Int. Ch. )

8.11.2009

Poznań

międzynarodowa

Championów

Marek Lewandowski

doskonała

złoty

 

 

 

 

Lokata I

CWC, CACIB, BOB

Zwycięzca Polski 2009

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR) Zwycięzca Rasy

18.04.2010

Berlin

Internationale

Offene

(Otwarta)

H.J.Gerhards

doskonała

srebrny

 

 

Lokata II

res. CACIB,

res.Anw.Dt.Ch VDH

res.CAC (SSV)

19-20.06 2010

Szczecin

międzynarodowa

Championów

Tomasz Borkowski

doskonała

złoty

 

Lokata I

CWC/CAC, CACIB

Zwyciezca

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie( NDPwR)

Zwyciezca Rasy

4.07.2010

Gorzow Wlkp.

krajowa

Championów

Marek Maciej Grabkowski

doskonała

złoty

Lokata I

BOB,BOG -I

Zwyciezca

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie ( NDPwR)

Zwyciezca Rasy

Zwycięzca Grupy II – I Miejsce

12.09.2010

Zielona Góra

krajowa

Championów

Anna Nalazek

doskonała

złoty

Lokata I

BOB, CWC

Zwyciezca

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie ( NDPwR)

Zwyciezca Rasy

7.11.2010

Poznań

międzynarodowa

Championów

Andrzej Kot

doskonała

srebny

Lokata II

Res.CACIB

3.07.2011

Gorzów Wlkp.

krajowa

Championów

Andrzej Zamoyski

doskonała

złoty

Lokata I

CWC/CAC

7.08.2011

Chojnice

krajowa

Championów

Marek Lewandowski

doskonała

złoty

Lokata I

CWC/CAC

 

23.10.2011

Poznań

międzynarodowa

Championów

Otakar Vondrouś

doskonała

złoty

Lokata I

CWC/CAC

3-4.03. 2012

Drzonków k.Zielonej Gory

krajowa

Championów

Anna Kochan

doskonała

złoty

Lokata I

CWC/CAC

1.07.2012

Gorzów Wlkp.

krajowa

Championów

Sebastian Harnik

doskonała

złoty

Lokata I

CWC/CAC

Zwyciezca

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie ( NDPwR)

14.10.2012

Gorzow Wlkp.

krajowa

Championów

Karolina Szymanek

doskonała

złoty

Lokata I

CWC/CAC, BOB, BOS

Zwyciezca

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie ( NDPwR)

Zwyciezca Rasy

 

21.10.2012

Poznań

miedzynarodowa

Championów

Kamen Litov

doskonała

złoty

Lokata I

CWC/CAC

Res.CACIB

 

Dobrawa Mumuru

wystawy

  • Młodzieżowy Champion Polski,
  • Champion Polski,
  • Zwycięzca Polski 2008,
  • rozpoczęty Championat Niemiec;
  • na wystawie Championów "Champion's of Champion's Leszno 2009 zwyciężyła w kategorii suk

 

Data

Miejsce

Ranga Wystawy

Klasa

Sędzia

Ocena

Medal

Osiągnięcia

16.02.2008

Toruń

krajowa

szczeniąt

Aleksander Waszkowski

wybitnie obiecująca

 

Lokata I

 

20.04.2008

Inowrocław

krajowa

młodzieży

Ewa D.Sobolta

doskonała

złoty

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

27.04.2008

Opole

międzynarodowa

młodzieży

Zbigniew Ostrowski

bardzo dobra

 

lokata IV

 

04.05.2008

Łódź

międzynarodowa

młodzieży

Ewa Bukład

bardzo dobra

 

 

lokata IV

18.05.2008

Jelenia Góra

krajowa

młodzieży

Iwona Matuszewska

doskonała

złoty

 

 

lokata I

01.06.2008

Leszno

międzynarodowa

młodzieży

Król???

doskonała

 

 

lokata IV

08.06.2008

Gorzów Wlkp.

krajowa

młodzieży

Maria Bruska

doskonała

złoty

 

 

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

22.06.2008

Szczecin

międzynarodowa

młodzieży

Ramune Kazlauskaite

doskonała

złoty

 

lokata I

Zwycięzca Młodzieży (Zw. Mł.)

 

UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

13.09.2009

Leipzig (Deutschland)

internationale

Zwischenklasse (pośrednia)

Horst Hollensteiner

Vorzuglich (doskonała)

srebny

Lokata I I

res.Anw.Dt.Ch VDH

 

14.09.2009

Leipzig (Deutschland)

nationale

Zwischenklasse (pośrednia)

 

Vorzuglich (doskonała)

złoty

Lokata I

Anw.Dt.Ch VDH

 

 

 

 

 

 

21.09.2008

Zielona Góra

krajowa

pośrednia

Mirosław Redlicki

bardzo dobra

 

 

Lokata I

 

28.09.2008

Tulln (Austria)

internationale

Zwischenklasse (pośrednia)

Jochen Eberhardt

bardzo dobra

 

Lokata I

 

12.10.2008

Zabrze

krajowa

pośrednia

Andrzej Kot

doskonała

srebny

Lokata II

 

 

09.11.2008

Poznań

międzynarodowa

pośrednia

Joanna Szczepańska-Korpetta

doskonała

złoty

 

 

 

Lokata I

CWC, CACIB,

Zwycięzca Polski 2008

Najlepszy Dorosła Suka w Rasie ( NDSwR)

24.01.2009

Głogów

krajowa

pośrednia

Maciej Kozber

doskonała

złoty

Lokata I

CWC, BOB

Najlepszy Dorosła Suka w Rasie ( NDSwR)

Zwycięzca Rasy

 

 

1.03.2009

Leszno

Champion of Champions

 

Andrzej Kot

doskonała

złoty

Lokata I, CWC, Najlepsza Suka w Rasie

 

 

07.03.2009

Drzonków O. Zielona Góra

krajowa

pośrednia

Iwona Matuszewska

doskonała

srebrny

Lokata II

 

28.03.2009

Berlin

internationale

Zwischenklasse (pośrednia)

 

bardzo dobra

 

 

 

 

 

Lokata I I

26.04.2009

Opole

międzynarodowa

pośrednia

Bojan Matakovic

doskonała

złoty

Lokata I

CWC

 

3.05.2009

Łódź

międzynarodowa

pośrednia

 

doskonała

złoty

 

 

Lokata I

CWC, CACIB,

Najlepszy Dorosła Suka w Rasie (NDSwR)

 

UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI ( Ch.Pl )

16.05.2009

Bydgoszcz-Janowo

Krajowa szwajcarskich ras typu górskiego

pośrednia

Gunnar Jensen

bardzo dobra

 

 

Lokata I

24.05.2009

Leszno

międzynarodowa

otwarta

Andrzej Kot

Bardzo dobra

 

 

 

Lokata I

 

05.07.2009

Gorzów Wlkp.

krajowa

otwarta

Monika Kuriata-Okarmus

doskonała

złoty

 

 

 

 

 

 

Lokata I

CWC,

Najpiękniejsza Grupa Hodowlana – lokata II

30.08.2009

Mlada Boleslav (Czechy)

mezinarodni

otwarta

 

Vyborny (doskonała)

 

 

 

 

Lokata III

12.09.2009

Leipzig (Deutschland)

nationale

Offene

(Otwarta)

 

Vorzuglich (doskonała)

srebrny

 

 

 

Lokata II

res.Anw.Dt.Ch VDH

 

13.09.2009

Leipzig (Deutschland)

internationale

Offene

(Otwarta)

 

Vorzuglich (doskonała)

srebrny

 

 

 

 

 

Lokata II

res.Anw.Dt.Ch VDH

20.09.2009

Zielona Góra

krajowa

Championów

Aleksander Waszkowski

doskonała

złoty

 

 

 

Lokata I

CWC,

Najpiękniejsza Grupa Hodowlana – I lokata

10.10.2009

Bratysława

światowa

otwarta

Dr M.Urosevic

Vyborny

 

 

 

 

31.10.2009

Hannover

internationale

Championklasse

 

Vorzuglich (doskonała)

złoty

 

 

Lokata I

Anw.Dt.Ch VDH

 

8.11.2009

Poznań

międzynarodowa

Championów

Marek Lewandowski

doskonała

złoty

 

 

 

 

Lokata I

CWC,

 

Amber Lubuski Opiekun

  • Młodzieżowy Champion Polski,
  • Champion Polski
  • Zwycięzca Polski 2012
  • rozpoczęty Championat Niemiec

 

Amber LUBUSKI OPIEKUN

Data

Miejsce

Ranga Wystawy

Klasa

Sędzia

Ocena

Medal

Osiągnięcia

7.11.2010

Poznań

Międzynarodowa

baby

Andrzej Kot

Wybitnie Obiecująca

--------

Najlepsze Baby

18-19.06. 2011

Szczecin

Międzynarodowa

Młodzieży (Junior)

Anna Kochan

doskonała

 

--------

3.07.2011

Gorzów Wlkp

Krajowa

Młodzieży (Junior)

Andrzej Zamoyski

doskonała

złoty

Lokata I

BOB

Zwyciezca Młodzieży

Najlepszy Junior w rasie

7.08.2011

Chojnice

Krajowa

Młodzieży (Junior)

Marek Lewandowski

doskonała

złoty

Lokata I

BOB

Zwyciezca Młodzieży

Zwyciezca Młodzieży

Najlepszy Junior w rasie

25.09.2011

Wrocław

Międzynarodowa

Młodzieży (Junior)

Andrzej Zamoyski

doskonała

złoty

Lokata I

Zwyciezca Młodzieży

Najlepszy Junior w rasie

23.10.2011

Poznań

Międzynarodowa

Młodzieży (Junior)

Otakar Vondrouś

doskonała

srebrny

 

Lokata II

3.12.2011

Wałbrzych

Krajowa

Młodzieży (Junior)

Anna Chlebek

doskonała

złoty

Lokata I

Zwyciezca Młodzieży

Najlepszy Junior w rasie

Ukończenie Mł Ch.Pl

27-29.01. 2012

Głogów

Międzynarodowa

Otwarta (open)

Viva Maria Soleckyj-Szpunar

doskonała

złoty

Lokata I

BOB, CWC, CACIB

Zwyciezca - Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (NDSwR)

Zwyciezca Rasy

3-4.03. 2012

Zielona Góra

Krajowa

Otwarta (open)

Anna Kochan

doskonała

złoty

Lokata I

CWC

Zwyciezca (NDSwR)

2.06.2012

Leszno

Międzynarodowa

Otwarta (open)

Barbara Wójcik

doskonała

srebrny

Lokata II

 

23.06.2012

Lubieszyn k.Szczecina

Krajowa

Pośrednia (Intermediate)

Joanna Szczepańska - Korpetta

doskonała

złoty

Lokata I

BOB, CWC

Zwyciezca (NDSwR)

Zwyciezca Rasy

5.08.2012

Chojnice

Krajowa

Otwarta (open)

Jan Gajewski

doskonała

złoty

Lokata I

BOB, CWC

Zwyciezca (NDSwR)

Zwycięzca Rasy

Ukończenie Ch.Pl.

21.10.2012

Poznań

Międzynarodowa

Otwarta (open)

Kamen Litov

doskonała

złoty

Lokata I

BOB, CWC, CACIB

Zwycięzca (NDSwR) Zwycięzca Rasy

Zwycięzca Polski

Zwycięzca Polski

18.11.2012

Koszalin

Krajowa

Championów

Sebastian Harnik

doskonała

złoty

Lokata I

BOB, CWC

Zwycięzca (NDSwR)

Zwycięzca Rasy

30.11 – 02.12. 2012

Świebodzice

Krajowa

Championów

Andrzej Zamoyski

doskonała

złoty

Lokata I

BOB, CWC

Zwycięzca (NDSwR)

Zwycięzca Rasy

27-28.04. 2013

Drezno

Międzynarodowa

Championów

Cornelia Schwesinger

doskonała

złoty

Lokata I

CACIB, CAC SSV,

Anw.Dt.Ch VDH

13.10.2013

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Championów

Marek Lewandowski

doskonała

zloty

Lokata I,

BOB, CWC

Zwyciezca (NDSwR)

Zwyciezca Rasy

27.10.2013

Poznań

Międzynarodowa

Championów

Andrzej Kaźmierski

doskonała

złoty

Lokata I

3.11.2013

Praga

Międzynarodowa

Championów

Ladislav Kukla

doskonała

srebny

Lokata II, res.CAC, res. CACIB

 

APRILIA Montosum

  • Młodzieżowy Champion Polski
  • Zwycięzca Polski 2015

 

APRILIA Montosum

Data

Miejsce

Ranga Wystawy

Klasa

Sędzia

Ocena

Medal

Osiągnięcia

21.09.2014

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Młodszych szczeniąt

Agnieszka Wykner

Wybitnie Obiecująca

--------

Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie

7.03.2015

Zielona Góra

Międzynarodowa

Młodzieży (Junior)

Andrzej Brabletz

doskonała

 

Lokata I, BOB

Zwycięzca Młodzieży

Najlepszy Junior w rasie

Zwycięzca Rasy

31.05.2015

Leszno

Międzynarodowa

Młodzieży (Junior)

Dorota Witkowska

doskonała

złoty

Lokata I, BOB

Zwycięzca Młodzieży

Najlepszy Junior w rasie

Zwycięzca Rasy

27.06.2015

Szczecin

Międzynarodowa

Młodzieży (Junior)

Tatiana Urek (SLO)

doskonała

złoty

Lokata I, BOB

Zwycięzca Młodzieży

Najlepszy Junior w rasie

Zwycięzca Rasy

UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU POLSKI

5.07.2015

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Młodzieży

Dorota Witkowska

doskonała

złoty

Lokata I, BOB, BOG-IV

Zwycięzca Młodzieży

Najlepszy Junior w rasie

Zwycięzca Rasy

Zwycięzca Grupy – lokata IV

20.09.2015

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Pośrednia

 

doskonała

zloty

Lokata I, BOB, BOG-II, CWC

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

Zwycięzca Rasy

Zwycięzca Grupy – lokata II

27.09.2015

Wrocław

Międzynarodowa

Pośrednia

Tadeusz Chwalny

doskonała

złoty

Lokata I, CWC, res. CACIB

8.11.2015

Poznań

Międzynarodowa

Pośrednia

Mirosław Olejnik

doskonała

złoty

Lokata I, BOB, CWC, CACIB

Zwycięzca Polski

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

Zwycięzca Rasy

ZWYCIĘZCA POLSKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

RUBIN Karantanska

  • Młodzieżowy Champion Polski
  • Młodzieżowy Zwycięzca Polski
  • Champion Polski
  • Zwycięzca Polski
  • 2xtytuł Champion of Champion's
  • rozpoczęty Championat Niemiec
  • nominacja na Crufts 2017


RUBIN Karantanska

Data

Miejsce

Ranga Wystawy

Klasa

Sędzia

Ocena

Medal

Osiągnięcia

27.06.2015

Lubieszyn

Krajowa II grupy

Szczeniąt

Iwona Magdziarska

Wybitnie Obiecująca

-

Lokata I

Najlepsze Szczenię

(Best Puppy)

5.07.2015

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Szczeniąt

Dorota Kuczyńska-Standełło

Wybitnie Obiecująca

 

Lokata I

Najlepsze Szczenię w Rasie

(Best Puppy)

19.09.2015

Zielona Góra

Krajowa II Grupy

Młodzieży

Aleksander Waszkowski

Doskonała

 

Lokata I,

Zwycięzca Młodzieży,

Najlepszy Junior w Rasie

20.09.2015

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Młodzieży

Maria Bruska



 

Doskonała

Złoty

Lokata I,

Zwycięzca Młodzieży,

Najlepszy Junior w Rasie

27.09.2015

Wrocław

Międzynarodowa

Młodzieży

Andrzej Zamojski

Doskonała

Złoty

Lokata I, BOB

Zwycięzca Młodzieży,

Najlepszy Junior w Rasie,

Zwycięzca Rasy

UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

8.11.2015

Poznań

Międzynarodowa

Młodzieży

F. Chaikovskaya (RU)

Doskonała

Złoty

Lokata I,

Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Zwycięzca Młodzieży

Najlepszy Junior w Rasie

Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI

28.02.2016

Leszno

Champion of Champion's

Championów

 

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC,

Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

28.05.2016

Leszno

Międzynarodowa

Pośrednia

 

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC, CACIB,

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female)

Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

3.07.2016

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Pośrednia

Sebastian Harnik

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC,

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female),

Zwycięzca Rasy (BOB)

3.07.2016

Gorzów Wlkp.

Krajowa II Grupy

Pośrednia

Anna Kochan

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC,

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female),

Zwycięzca Rasy (BOB)

20.08.2016

Lipsk (DE)

Międzynarodowa

Pośrednia

Fechler

Doskonała

 

Lokata II

21.08.2016

Lipsk (DE)

German Winner Show

Pośrednia

Dr. Bachmann

Doskonała

 

Lokata I, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, res.CACIB

18.09.2016

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Pośrednia

Andrzej Stępiński

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC,

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female),

Zwycięzca Rasy (BOB}

2.10.2016

Rostock (DE)

Międzynarodowa

Pośrednia

C. Schwesinger

Doskonała

Złoty

Lokata I, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, res.CACIB

29.10.2016

Poznań

Międzynarodowa

Pośrednia

Otakar Vondrous

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC, CACIB,

Nominacja na CRUFTS 2017, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female),

Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

NOMINACJA NA CRUFTS 2017

30.10.2016

Poznań

Międzynarodowa

Pośrednia

Iwona Magdziarska

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC, CACIB, ZWYCIĘZCA POLSKI

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female),

Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

ZWYCIĘZCA POLSKI

22.01.2017

Lubin

Krajowa

Otwarta

Anna Rogowska

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC,

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female),

Zwycięzca Rasy (BOB)

UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI

26.02.2017

Leszno

Championów

Championów

 

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC,

Zwycięzca Rasy (BOB)

4.03.2017

Zielona Góra

Międzynarodowa

Otwarta

Maciej Kozber

Doskonała

Złoty

Lokata II, res. CACIB

12.11.2017

Lipsk

Światowa

Championów

 

Doskonała

 

Lokata IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KARMA Karatanska

  • Młodzieżowy Champion Polski
  • Młodzieżowy Zwycięzca Polski
  • Zwycięzca Polski
  • nominacja na Crufts 2018

 

KARMA Karantanska

Data

Miejsce

Ranga Wystawy

Klasa

Sędzia

Ocena

Medal

Osiągnięcia

3.07.2016

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Młodszych Szczeniąt

Sebastian Harnik

Wybitnie Obiecująca

-

Lokata I

BOB Mł. Szczeniąt

(Best Puppy)

18.09.2016

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Szczeniąt

Andrzej Stępiński

Wybitnie Obiecująca

-

Lokata I

Najlepsze Szczenię w Rasie

(Best Puppy)

29.10.2016

Poznań

Międzynarodowa

Młodzieży

Otakar Vondrous

Bardzo Dobra

 

Lokata I

30.10.2016

Poznań

Międzynarodowa

Młodzieży

Iwona Magdziarska

Doskonała

Złoty

Lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

22.01.2017

Lubin

Krajowa

Młodzieży

Anna Rogowska

Doskonała

Złoty

Lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

4.03.2017

Zielona Góra

Międzynarodowa

Młodzieży

Maciej Kozber

Bardzo Dobra

 

Lokata I

11.06.2017

Szczecin

Krajowa

Młodzieży

Iwona Magdziarska

Doskonała

Złoty

Lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

2.07.2017

Gorzów Wlkp.

Krajowa

Młodzieży

Karolina Szymanek

Doskonała

Złoty

Lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Najpiękniejszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB)

UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

2.07.2017

Gorzów Wlkp.

Krajowa II Grupy

Pośrednia (intermediate)

Magdalena Kozłowska

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC, Najpiękniejsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female), Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

16.09.2017

Zielona Góra

Krajowa

Pośrednia

(intermediate)

Iwona Matuszewska

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female), Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

21.10.2017

Poznań

Międzynarodowa

Pośrednia

(intermediate)

Suncica Lazic

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC, CACIB, Nominacja na CRUFTS 2018, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female), Zwycięzca Rasy (BOB)

NOMINACJA NA CRUFTS

22.10.2017

Poznań

Międzynarodowa

Pośrednia

(intermediate)

Piotr Król

Doskonała

Złoty

Lokata I, CWC, CACIB, ZWYCIĘZCA POLSKI 2017 Najlepsza Dorosła Suka w Rasie (Best Female), Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

ZWYCIĘZCA POLSKI

12.11.2017

Lipsk

Światowa

Pośrednia

(intermediate)

 

Bardzo Dobra