home

Brams Maciej Łazar

Karkoszów 16
66-435 Krzeszyce
województwo Lubuskie

(trasa 22 Skwierzyna-Kostrzyn)

+48 504 434 684
www.brams.com.pl
szczeniaki

Prowadzimy specjalistyczną hodowlę, ukierunkowaną na psy do pracy przy osobach niepełnosprawnych – dzieciach i dorosłych . Nasze psy Dobrawa, Deacon, Amber to  Psy Terapeutyczne pracujące w kynoterapii / dogoterapii już kilku lat (bardzo dobrze zdane egzaminy w PTK w 2008 i 2010 roku). Są to psy niesamowicie cierpliwe i spokojne, ale co najważniejsze -  bezpieczne, w stosunku do dzieci i osób chorych.

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa hodowca w pierwszych kilku tygodniach życia szczeniąt.
Wychowując nasze szczenięta rozpoczynamy socjalizację poprzez wczesną stymulację neurologiczną a następnie kontynuujemy ją wzbogacając środowisko w różne bodźce zgodnie ze specjalnym programem tzw. „złotej dwunastki”. W wieku 7 tygodni przechodzą pierwsze testy psychiczne. Od pierwszych chwil naszego wspólnego życia wykorzystujemy czas na naukę tworzenia więzi oraz poznawania rzeczy i doświadczeń, z którymi szczenięta będą spotykać się w dorosłym życiu.
Wychowywane są w domu wśród 7 innych naszych psów oraz zwierząt gospodarskich – od kotów do koni. Prowadząc jednocześnie hotel dla psów, stwarzamy im możliwość kontaktu i socjalizacji z innymi psami – zarówno pod względem charakterów jak i wielkości.  

Bazując na naszej wiedzy razem pomożemy dobrać szczenię do Państwa oczekiwań i możliwości.
Wszystkie nasze szczenięta po opuszczeniu hodowli nadal pozostają pod naszą opieką – służymy przyszłym właścicielom radą i naszym doświadczeniem w ich wychowaniu i szkoleniu.