home

Brams Maciej Łazar

Karkoszów 16
66-435 Krzeszyce
województwo Lubuskie

(trasa 22 Skwierzyna-Kostrzyn)

+48 504 434 684
www.brams.com.pl
Hotel

Prowadzimy go wraz z Partnerką - aktualnie dysponujemy 7 miejscami (boksy znajdują się w murowanym budynku, dodatkowo ogrzewane w sezonie jesienno- zimowym), w miejscowości Karkoszów. Wydzielone tereny do  wybiegu dla psów to około pół hektara (na oko 70 x 70 metrów), dodatkowo mamy własny lasek, więc psy mają okazję poszaleć między drzewkami na górkach i dolinkach. Nie jestem zwolennikiem zamykania  psa na cały dzień w boksie i ograniczeniem "obsługi" do minimum. Posiadamy specjalnie mało psów, bo z  kilkuletniego doświadcznia wiemy, ile każdemu trzeba poświęcić czasu na wypuszczenie, nakarmienie i  zabawę - z nami, lub innymi psami.

Wybiegi ogrodzone są płotem uniemożliwiającym ewentualne wkroczenie osobom obcym, poza tym, ZAWSZE z psami hotelowymi biegają nasze, a one nie przepadają  za obcymi. Psy - jeśli to możliwe spędzają możliwie dużo czasu na świeżym powietrzu - biegając w  towarzystwie - chyba, że Właściciel zastrzeże w Umowie inaczej, są karmione 2 - 3 razy dziennie (wtedy  trafiają do swoich pomieszczeń). Karmione są karmą dostarczoną przez Właściciela, my zalewamy ją  jeszcze rosołem, dla poprawienia apetytu. Jeżeli pogoda nie sprzyja - np w zimie, psy biegają częściej, w krótszych odstępach czasu. Mieszkamy niedaleko  doktora weterynarii, który lokalnie zajmuje się naszymi psami, więc jeśli chodzi o opiekę - to jest na  miejscu.

Przy oddawaniu psa do nas wymagamy aktualnych wpisów do książeczki zdrowia / paszportu (aktualne szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia)  poświadczonych pieczątką lekarza weterynarii. Wskazane jest profilaktyczne "zakropienie" psa środkiem na  kleszcze. Zresztą, po powrocie psa z hotelu, po jego wykąpaniu, 3 dni później polecam powtórzyć  zakrapianie. Od każdego Klienta wymagam także aktualnego Zaświadczenia Lekarsko - Weterynaryjnego  (wystawianego przez każdego Lekarza); o aktualnym stanie zdrowia psa czy pies nie ma np opuchlizny,  zaczewienionej powieki lub innych niepokojących objawów.

Jadąc do hotelu zapakujmy naszemu psu:

- książeczkę zdrowia wraz z aktualnym zaświadczenim weterynaryjnym

- posłanie psa (ulubiony kocyk/ponton/poduszeczkę)

- karmę, którą jada na co dzień (karma sucha/puszki/smakołyki)

- psie akcesoria, jeżeli oczekujecie Państwo od nas dodatkowych usług (np. czesanie, zakrapianie oczu itp.)